Terapie manualne

ZAPRASZAM Cię do niezwykle fascynującej podróży w świat twarzy, w którym mam nadzieję będzie on dla Ciebie prawdziwym odkryciem. Poprowadzę Cię drogą poznania prawdziwych przyczyn deformacji i starzenia twarzy, pokażę Tobie, że estetyka naszej twarzy i ciała zależy bezpośrednio nie od skóry, a od balansu i zdrowia naszego układu kostno-mięśniowego i elastycznych powięzi.

Z wiekiem Twoje ciało przestaje wytwarzać odpowiednią ilość kolagenu.  Tracisz warstwę tłuszczową pod skórą, elastyczność skóry spada, mięśnie twarzy będące w permanentnym napięciu zmniejszają swoją objętość i tracą swoją kurczliwość, do tego jeśli dołożymy wysychanie kości twarzoczaszki powoduje to, że tkanka zaczyna nam obwisać, ponieważ nie ma już struktur na których wcześniej się opierała, zwłaszcza w okolicy szyi, żuchwy i policzków. Pojawiają się bruzdy, chomiki , zaostrzone linie i zmarszczki.

Nasze twarze są wspaniałym wskaźnikiem tego, co dzieje się głębiej pod powierzchnią skóry.

Nasz organizm jest wielkim cudem pod względem jego zdolności do regeneracji oraz samoodtwarzania. Dlatego poprzez odpowiednie naturalne zabiegi, które proponuję w moim gabinecie, zregenerujesz tanki i cofniesz biologiczny zegar o kilka lat wstecz, uzyskując efekt odmłodzenia poprzez: przywrócenie młodości i piękna rysów twarzy, smukłej kształtności szyi i zdrowia skórze.