Joga twarzy

Joga twarzy to holistyczne podejście do piękna, które w naturalny sposób pomaga walczyć ze skutkami starzenia i przywraca naturalny młody wygląd twarzy w każdym wieku.

Ćwiczenia jogi twarzy to doskonałe uzupełnienie dla terapii manualnych i odwrotnie, co przynosi znakomity efekt w prowadzonym przeze mnie procesie odmładzania.

Stosowane przeze mnie masaże mięśniowo- powięziowe twarzy cudownie rozluźniają głębokie struktury tkanek, i w tym miejscu kiedy wprowadzasz jogę twarzy gwarantujesz sobie codzienną dawkę dotlenienia i odżywienia tkanek, minimalizując pojawienie się zmarszczek.

Joga twarzy to nie tylko ćwiczenia na twarz, nauczę Cię jak wykonać prawidłowo ćwiczenia i połączyć je z oddechem i skutecznym automasażem. Pokażę Ci jak pracować nad prawidłową postawą ciała i elastycznością Twoich powięzi oraz jak świadomie pracować nad codziennymi niewłaściwymi nawykami i mimiką, aby je wyeliminować i na długie lata cieszyć się młodym wyglądem. Odkryję przed Tobą tajniki naturalnej pielęgnacji twarzy i ciała, którą stosuję na sobie.

Joga twarzy przywraca balans pomiędzy ciałem, umysłem a duchem, dzięki niej odkryjesz siebie na nowo i będziesz chciała patrzeć na siebie w lustro z uśmiechem i zadowoleniem.

Pamiętaj, że Twoja twarz i ciało to jedna spójna struktura oddziaływająca wzajemnie na siebie. Zmieniając codzienne nawyki oraz pracując nad postawą ciała wpływasz bezpośrednio na wygląd Twojej twarzy np. zmniejszając asymetrię twarzy, poprawiając jej owal czy podnosząc powieki.

Wszyscy wiemy, że ćwiczenia są dobre dla naszego zdrowia. Biegniemy z zapałem by przez godzinę poćwiczyć ciało, ale tego zapału brakuje nam do trenowania przez 10 minut mięśni twarzy. Dlaczego ? Mamy czas i zapał by ćwiczyć brzuch, pośladki, nogi, aby mieć piękne i zdrowe ciało, ale kiedy musimy znaleźć 10 min dla naszej twarzy, ten zapał znika , a chcemy wyglądać pięknie. Żaden krem nawet ten najdroższy tego nie zdziała. Dzięki niemu Twoja skóra nie odzyska zdrowego wyglądu, bo przyczyna leży w zaciśniętych blokach kostno-mięśniowych, które blokują przepływ krwi i limfy.

Przecież to Twoja twarz jest odsłoniętą wizytówką Ciebie, a ciało pozostaje w większości czasu zakryte.

Sama twarz posiada aż ponad 50 mięśni i tak jak ciało potrzebują ćwiczeń.

Ćwiczenia mięśni twarzy polegają głównie na ich odpowiednim napinaniu i rozluźnianiu, co pobudza produkcję kolagenu, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za dobrą kondycje i wygląd skóry, poza tym znacznie poprawia się ukrwienie, które spowalnia proces starzenia się skóry.

Kluczem do sukcesu w jodze twarzy jest odpowiednia technika i struktura ćwiczeń w połączeniu z prawidłowym oddechem.

Wykonanie kilku ćwiczeń tu i tam po prostu nie zadziała i nie przyniesie Tobie pożądanych rezultatów. Dlatego dzięki przygotowanemu przeze mnie programowi, zaoszczędzisz czas na szukanie ćwiczeń i martwieniu się, czy wykonujesz je właściwie. Podczas Twojej podróży do świata jogi twarzy dowiesz się jak spowolnić nasze procesy starzenia się, aby zachować młodość i radość wewnętrzną.

Pożegnaj się z obwisłą skórą, podwójnym podbródkiem i zmarszczkami na twarzy, trzymaj mnie za rękę, bo zabieram Cię w podróż, podczas której pomogę wzmocnić Twoje Piękno i odzyskać Twoją Moc!