O mnie

Stay Yong by Anna – to miejsce stworzyłam, aby móc dzielić się z Tobą moją pasją i wiedzą, dzięki której w naturalny sposób możesz przywrócić i zachować młodość. Jako 50-latka chciałabym Tobie pokazać, że wiek to tylko liczba, która wcale nie musi być widoczna na Twojej twarzy.

Mam to szczęście, że moja praca jest moją pasją, którą kocham. Dlatego w moim gabinecie wykonuję tylko te metody, do których skuteczności jestem przekonana i w które głęboko wierzę.

 

Manualne terapie odmładzające przynoszą spektakularne i długofalowe efekty w głębokim LIFTINGU i ODMŁODZENIU tkanek o 10 -15 lat. To co znajdziesz u mnie w gabinecie, to coś więcej niż tylko terapia manualna, to pielęgnujące, a jednocześnie dynamiczne doświadczenie dla Twojej twarzy, umysłu i duszy przywracające w Tobie pewną siebie i atrakcyjną Kobietę, która patrząc na siebie w lustro powie sobie ”naprawdę fajnie wyglądam” .

Jak mogę Ci pomóc?

Nie znajdziesz u mnie maszyn, ponieważ to poprzez moje dłonie wsłuchuję się w Ciebie dotykiem, bo podstawowym narzędziem diagnostycznym Terapeuty są jego zmysły, w tym zwłaszcza dotyk. Postrzegam Ciebie holistycznie, pamiętając, że jesteś całością.

Twoja twarz i Twoje ciało to jedność. Dlatego uważnie wsłuchuję się w to co mówisz o sobie i w jaki sposób. Obserwuję, w jaki sposób się poruszasz, siadasz i stoisz - to wszystko ma wpływ na to, jak wygląda Twoja twarz i jaki plan odmładzania przyjmiemy. Każdy z moich zabiegów jest dostosowany do Twoich konkretnych indywidualnych potrzeb

Pracuję z Tobą intuicyjnie, aby ponownie energetyzować i ujędrnić Twoją skórę, a przeciwdziałając oznakom starzenia aktywować do przebudzenia własnej naturalnej mocy leczniczej Twojej skóry, tkanek i układów wewnętrznych.  W efekcie poczujesz się głęboko zrelaksowana i odmłodzona ze zdrową skórą.

Jestem pasjonatką wszystkiego co naturalne, ale to co dla mnie najważniejsze, to harmonia pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Zdrowie fizyczne to wynik zdrowia psychicznego, bo każdy problem w naszym ciele ma naturę emocjonalną. A zdrowa Ty wewnętrznie to zdrowa i piękna Ty na zewnątrz. Od lat inspirował mnie człowiek, jego anatomia, procesy starzenia się , naturalne metody odmładzania, dietetyka, zdrowy styl życia i totalna biologia.

Zdobytą wiedze w szkole masażu zgłębiam licznymi szkoleniami z terapii manualnych u Mistrzów ze Wschodu w Polsce i za granicą. Wspaniałym uzupełnieniem tego warsztatu jest poznanie metod Akupunktury Kosmetologicznej twarzy. Wciąż będąc w rozwoju szkolę się również na wykładach specjalistycznych z terapii bólu głowy, dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego, stretching’u powięziowego.

Jestem certyfikowanym Instruktorem Jogi Twarzy wg japońskiej metody Face Yoga Method Fumiko Takatsu prowadząc warsztaty grupowe oraz kursy indywidualne, a jako Instruktor Pilates Core Stability uzupełniam Jogę twarzy ćwiczeniami na korekcję postawy.

Wszystko to po to, aby zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystać i stworzyć dla Ciebie najskuteczniejszy PROGRAM ODMŁADZANIA.